facebook icon

reklamné a darčekové predmety

dekor

reklamné predmety

Medzi firemné marketingové aktivity patria aj reklamné predmety. Klienti i obchodní partneri si Vás budú lepšie pamätať, keď im venujete originálne darčeky. Darčekové predmety by mali Vašu firmu stále pripomínať a otvárať dvere pre dalšiu spoluprácu. Preto by mali byť vkusné, nápadité a reprezentativne. Najbežnejšie reklamné predmety nájdete dole v galérii. Na požiadanie Vám radi zapožičiame katalógy s kompletnou ponukou reklamných predmetov ako aj textilu, prípadne si z pohodlia Vašej kancelárie kliknite na elektronickú verziu katalógu.

tašky

Igelitové a papierové tašky, tak isto ako dalšie reklamné predmety, majú veľkú výhodu. Svoju firmu propagujete prostredníctvom spokojných zákazníkov, ktorí si vo firemnej taške odnášajú Váš tovar. Tašky môžu mať širokú škálu prevedenia ich formátu ako aj potlače. Igelitové tašky sú odolnejšie, ale pokiaľ dávate prednosť ekologickému spôsobu života, môžete si vybrat šetrnejšie k prírode - papierové tašky rôznych farieb a veľkostí.

galéria

arrow
reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety laser reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety reklamné predmety Diáre reklamné predmety